Про готель


Gaudi Stylish Hotel — це нова двоповерхова будівля, виконана в стилі модерн, у внутрішній обробці якого використовувалися сучасні та екологічно чисті матеріали.

Готель розташований в 100 м від моря, з прямим доступом до пляжу «Лузанівка». Уздовж набережної пляжу «Лузанівка» розташовані різні ресторани, клуби, парки атракціонів, морські розваги. Відмінною рисою пляжу «Лузанівка» є можливість займатися екстремальними водними видами спорту — віндсерфінгом і кайтсерфінгом.

Так само хочемо звернути увагу, що з існуючих готелів, Gaudi Stylish Hotel знаходиться найближче до санаторію «Куяльник», який відомий завдяки своїм лікувальним грязям і процедурам пов'язаних з лікуванням та профілактикою різних захворювань. Пішки можна дістатись від санаторію «Куяльник» до нашого готелю за 30 хвилин (3 км), а на транспорті до 10 хвилин (4,1 км). Така територіальна близькість дозволяє нашим гостям зручно поєднувати відпочинок біля моря і можливість проходження лікувальних і оздоровчих процедур в санаторії «Куяльник»..
Отправить сообщение